Billiet Florent Lodewijk
- 19521. Billiet Florent Lodewijk is gestorven op 8 apr 1952 in Kortemark, West-Vl., België. Gezin/Partner: Dewaele Paula Ludovica Georgina. Paula is geboren op 22 jun 1900 in Gits, West-Vl., België; is gestorven op 22 feb 2002 in Ieper, West-Vl., België; is begraven op 1 Maa 2002 in Kortemark, West-Vl., België. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 2. Billiet Marcel Aloise Henri is geboren op 14 jun 1927 in Kortemark, West-Vl., België; is gestorven op 17 okt 2007 in Oostduinkerke, West-Vl., België; is begraven op 24 okt 2007 in Oostduinkerke, West-Vl., België.
- 3. Billiet Anne-Marie is geboren op 9 jan 1930 in Kortemark, West-Vl., België; is gestorven op 6 apr 2020 in Brugge, West-Vl., België.
- 4. Billiet Cécile
Generatie: 2
2. Billiet Marcel Aloise Henri (1.Florent1) is geboren op 14 jun 1927 in Kortemark, West-Vl., België; is gestorven op 17 okt 2007 in Oostduinkerke, West-Vl., België; is begraven op 24 okt 2007 in Oostduinkerke, West-Vl., België. Marcel is getrouwd met Cailliau Theresia Joanna Maria Josepha Cornelia [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 5. Billiet Ignace
- 6. Billiet Sophie
- 7. Billiet Edward
- 8. Billiet Aline
3. Billiet Anne-Marie (1.Florent1) is geboren op 9 jan 1930 in Kortemark, West-Vl., België; is gestorven op 6 apr 2020 in Brugge, West-Vl., België. Anne-Marie is getrouwd met Denys Paul Franz op 24 jul 1954 in Kortemark, West-Vl., België. Paul (zoon van Denys Albert Constant Maria Jozef en Lebbe Marie-Thérèse) is geboren op 02 Maa 1928 in Poperinge, West-Vl., België; is gestorven op 21 aug 2012 in Ieper, West-Vl., België; is begraven op 28 aug 2012 in Poperinge, West-Vl., België. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 9. Denys Albert
- 10. Denys Carl
- 11. Denys Isabelle
- 12. Denys Benoit
- 13. Denys Lucie
- 14. Denys Sabine
4. Billiet Cécile (1.Florent1) Gezin/Partner: Denecker René. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 15. Denecker Albert
- 16. Denecker Francis
- 17. Denecker Lucie
Generatie: 3
5. Billiet Ignace (2.Marcel2, 1.Florent1) Ignace is getrouwd met Laga Hilde [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 18. Billiet Maarten
- 19. Billiet Thomas
- 20. Billiet Jan Willem
- 21. Billiet Barbara
6. Billiet Sophie (2.Marcel2, 1.Florent1) Sophie is getrouwd met Glorieux Willem [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 22. Glorieux Pieter Jan
- 23. Glorieux Marie
7. Billiet Edward (2.Marcel2, 1.Florent1) Edward is getrouwd met Grysolle Anna Gabrielle [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 24. Billiet Carol
- 25. Billiet Alec
- 26. Billiet Manu
8. Billiet Aline (2.Marcel2, 1.Florent1) Aline is getrouwd met Schoenmakers Henk [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 27. Schoenmakers Arnaud
- 28. Schoenmakers Remi
9. Denys Albert (3.Anne-Marie2, 1.Florent1) Gezin/Partner: Braet Frieda. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 29. Denys Adriaan
- 30. Denys Lisa
10. Denys Carl (3.Anne-Marie2, 1.Florent1) Gezin/Partner: Defryn Vera Leontina Jozefa. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
11. Denys Isabelle (3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 12. Denys Benoit (3.Anne-Marie2, 1.Florent1) Gezin/Partner: Deschepper Ann. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
13. Denys Lucie (3.Anne-Marie2, 1.Florent1) Gezin/Partner: Lambrecht Paul. [Gezinsblad] [Familiekaart]
Kinderen:
- 38. Lambrecht Astrid
- 39. Lambrecht Margaux
- 40. Lambrecht Martin
14. Denys Sabine (3.Anne-Marie2, 1.Florent1) Gezin/Partner: Boone Dirk. [Gezinsblad] [Familiekaart]
15. Denecker Albert (4.Cécile2, 1.Florent1) 16. Denecker Francis (4.Cécile2, 1.Florent1) 17. Denecker Lucie (4.Cécile2, 1.Florent1)
Generatie: 4
18. Billiet Maarten (5.Ignace3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 19. Billiet Thomas (5.Ignace3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 20. Billiet Jan Willem (5.Ignace3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 21. Billiet Barbara (5.Ignace3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 22. Glorieux Pieter Jan (6.Sophie3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 23. Glorieux Marie (6.Sophie3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 24. Billiet Carol (7.Edward3, 2.Marcel2, 1.Florent1) Gezin/Partner: Busschots Niels. [Gezinsblad] [Familiekaart]
25. Billiet Alec (7.Edward3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 26. Billiet Manu (7.Edward3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 27. Schoenmakers Arnaud (8.Aline3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 28. Schoenmakers Remi (8.Aline3, 2.Marcel2, 1.Florent1) 29. Denys Adriaan (9.Albert3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 30. Denys Lisa (9.Albert3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 31. Denys Edith Vera Paul Lucie Joseph Cornelius (10.Carl3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 32. Denys Florence Vera Anne-Marie Pierre Joseph C (10.Carl3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 33. Denys Sophie Vera Lucie Joseph Cornelius (10.Carl3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 34. Denys Hélène Thérèse Paul Ann Benoit Marie Jos (12.Benoit3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 35. Denys Edouard Jean Anne-Marie Benoit Josephus (12.Benoit3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 36. Denys Barbara B?atrice Carl Ann Benoit Jos. (12.Benoit3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 37. Denys Marie Sabine Paul Ann Benoit Josephus (12.Benoit3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 38. Lambrecht Astrid (13.Lucie3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 39. Lambrecht Margaux (13.Lucie3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1) 40. Lambrecht Martin (13.Lucie3, 3.Anne-Marie2, 1.Florent1)